מדיניות משלוחים

La Mia Art- מדיניות משלוחים החזרות וביטולים

אתר La Mia Art מציע מוצרים למכירה מאת ספקים שונים ובהתאם לכך מדיניות המשלוחים, החזרות והביטולים שונה לפי הפירוט הבא:

ביטול עסקה – כללי

הלקוח מתחייב לבדוק את המוצר עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או בשונה ממה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי יצירת קשר בבקשה לביטול, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981.

בהתאם לחוק, זכות הביטול תעמוד לרוכש למשך 14 ימים, החל מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת אישור בכתב על ביצוע העסקה ותנאיה, לפי המאוחר. על אף האמור, אנשים עם מוגבלויות, אזרחים ותיקים ועולים חדשים רשאים לבטל עסקה תוך 4 חודשים מיום עשיית העסקה, קבלת הנכס או המסמך המסכם את פרטי העסקה.

רוכש המבקש לממש זכות ביטול עסקה , נדרש להודיע למערכת האתר על ביטול העסקה של רכישת המוצר באמצעות הודעה בכתב למייל שבה יפורטו שמו המלא, שם המוצר, תאריך הרכישה וכן אמצעי התקשרות זמין – טלפון.

בביטול עסקה עקב פגם, אי התאמה במוצר שסופק למוצר שהוזמן, איחור באספקה או כל הפרה אחרת מצד האתר באספקת המוצר, יוחזר סכום העסקה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, ואם העסקה נעשתה בתשלומים – יוחזר אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הרוכש, ויבוטל המשך החיוב בשל העסקה, ועותק מהודעת ביטול החיוב יימסר ללקוח במייל ולא יגבה מהלקוח סכום נוסף.

אופן החזרת המוצרים – החזרת התמורה בזיכוי סכום הרכישה, בהנפקת תעודת זיכוי בכרטיס הלקוח לטובת הקנייה הבאה באתר.

תעודת הזיכוי תשלח כמקור, לתיבת הדואר האלקטרוני המופיעה באתר.

החזרת מוצרים להחלפה ו/או זיכוי הינה באחריות הלקוח בלבד. יש לשלוח את הטובין ארוזים היטב (על מנת למנוע פגיעתם) באמצעות דואר רשום ו/או באמצעות שליח (בתיאום איתנו יגיע שליח לאיסוף המוצר).

החלפת מוצר- מוצר יוחלף, כאשר המוצר לא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש.

משלוח המוצרים באתר

האתר מציע למכירה עבודות אמנות שונות.  עלות המשלוח  עבור כל מוצר, מוצגת בעת הרכישה. כאשר עבודות אמנות כדוגמת תמונות ציור ופיסול, ישלחו ע"י שליח בלבד, מבית האמן לבית הלקוח. שאר עבודות האמנות  ישלחו באמצעות דואר רשום. (ניתן לראות קודם הרכישה מהי עלות המשלוח וצורת המשלוח).

דואר רשום – 20 ₪.

משלוח בדואר רשום כפוף לתנאי השירות ולוח הזמנים של חברת דואר ישראל.

משלוח ע"י שליח – 45 ₪.

המשלוח יגיע לידי הלקוח בתיאום טלפוני בטווח של בין 3-16 ימי עבודה. (לא כולל שבתות וחגים). 

חשוב לדעת - המשלוחים נעשים מבית האמן /יוצר אל בית הלקוח ולכן החיוב בעבור המשלוח הינו פר אומן. 

*אנו עושים את מירב המאמצים לספק את המוצרים במועד הנקוב לעיל, אך במידה ויהיה עיכוב מעבר לזמנים אלו, הודעה תשלח ללקוח ולא יהיה בעיכוב זה כל עילה לתביעה.

הערה חשובה:

האתר אינו מטפל בהזמנות בשבת ומועדים (שבתון) ולכן הטיפול בכל הזמנה יחל ביום למחרת החג/שבת ובהתאם לכך יהיו זמני המשלוח.